JDEME DO TOHO A BUDE TO OSTRÉ!

Čtyři roky vycházel v Ostravě Magazín LEČO. Na jeho stránkách si čtenáři mohli přečíst zajímavé rozhovory, články o zdraví, vaření, cestování, ale také politice. Právě důkladné sledování a nespokojenost se současným vedením na mnoha místech metropole dovedla desítky lidí k vlastní kandidatuře. „Čtyři roky pečlivě sledujeme dění v Ostravě, zejména v Ostravě-Jihu, a z toho, co jsme viděli a zažili, bohužel nemáme vůbec dobrý pocit,“ říká šéfredaktorka a kandidátka nového seskupení Eliška Ulehlová.

Politika často připomíná vaření leča: Někdy vybíráte zeleninu jen podle vzhledu. Krásná rajčata, papriky jako ze žurnálu, francouzská klobáska, ale ať se snažíte sebevíc, s chutí nejste spokojeni. Jindy smícháte na první pohled nevzhledné kousky, ale z vlastní zahrádky a olizujete se až za ušima.

Spousta lidí před čtyřmi lety vybírala jen podle značky – jeden z největších českých agrospecialistů Babiš by přece měl vědět, co „vypěsoval“, říkala si tehdy většina voličů. Maká on, budou makat i oni. Bylo tomu ale přesně naopak. To, co na první pohled vypadalo lákavě, bylo pořádně prohnilé.

My jsme čtyři roky pečlivě sledovali práci koalice ANO 2011, ČSSD a KDU-ČSL a z toho, co jsme za tu dobu viděli a ochutnali, je nám akorát dost špatně.

Tak jsme si řekli DOST! Teď to zkusíme „uvařit“ my!

LEČO není jen magazín, který přináší zajímavé rozhovory, články a pohled na ostravskou politiku. LEČO, to jsou lidé, kterým není lhostejné, co se v místě, kde žijí, děje a jak vypadá. Není nám jedno, jak jsou vynaloženy peníze z našich daní, jak se jedná s občany a kam Ostrava-Jih směřuje.

Namíchali jsme směs odborníků, kteří ví, jak Ostravu posunout kupředu.

Pojďte do toho s námi a uvidíte, jak se může obvod proměnit, když se vedení radnice nebojí tvrdé práce, investic a kontaktu s občany. Na kandidátních listinách občanské iniciativy LEČO jsou lidé nejrůznějších profesí – lékaři, učitelé, manažeři, ale třeba i módní návrhářka, zápasník MMA nebo uklízečka. Když se smíchají vzdělaní a schopní lidé s dobrými úmysly, zdravým rozumem a chutí pracovat, nemůže z toho vzniknout nic jiného, než něco skvělého!

Ochutnejte změnu. Volte LEČO!

Zasloužíte si víc!